Masaż PeLoHa

Masaż PeLoHa, to energetyczny głęboko relaksujący i odprężający ciało i umysł rytuał. Charakteryzują go trzy słowa: Peace, Love, Harmony, czyli Pokój, Miłość, Harmonia. Trzy stany, które wystarczą, aby osiągnąć to czego pragniemy, i co jest nam potrzebne do zdrowia i życia w pełni. Jego działanie jest wielopoziomowe i wpływa na ciało fizyczne, energetyczne, duchowe i mentalne. Jest to delikatny i głęboko relaksujący masaż,który poprzez dotyk harmonizuje i oczyszcza czakry i kanały energetyczne. Przynosi ukojenie, przywraca siły życiowe, uelastycznia stawy, aktywizuje pracę układu limfatycznego i krwionośnego, reguluje przemianę materii, usuwa blokady energetyczne oraz traumy z pamięci komórkowej ciała.

Na czym polega ten masaż?

PeLoHa to połączenie pracy z ciałem i energią. Z troską i uważnością, podczas masażu zostają uwolnione napięcia, blokady i niepokój. To nie tylko masaż, to cudowny dar dla ciała, ducha i umysłu. Aby w harmonii i lekkości funkcjonować każdego dnia, potrzebna jest uważność. PeLoHa to doskonały sposób, na bycie uważnym i odzyskanie kontaktu z własnym ciałem. Nie musisz nic robić, wystarczy że odprężysz ciało, że przemienisz swoją energię, nie musisz wiedzieć jak, wystarczy, że się otworzysz. Nasze ciało jest bramą do dobrego samopoczucia i radości, do lekkości i spokoju, dowolności i obfitości. Wystarczy tylko je zauważyć, uznać ,że jest wyjątkowe, otoczyć troską, podarować czuły dotyk, odprężyć
je.

Masaż PeLoHa nauczył mnie słuchać swojego ciała, z uwagą i otwartością komunikować się z nim, tak by spełniać jego potrzeby i uwalniać od tego co już nie służy, co stare, a otwierać się na nowe, na lepsze, bo zawsze może być jeszcze lepiej.