„Nie rób nic z ciałem, jedynie je odpręż”

Kiedy to zdanie do mnie przyszło, całkowicie zmieniło moje postrzeganie siebie i mój stosunek do ciała. Nauczyłam się odprężać ciało, a co za tym idzie uwalniać je od napięć i stresu.

Nazywam się Beata Bartosik. Jestem terapeutą ajurwedyjskim, terapeutą ciała, masażystką. Moja praca opiera się na holistycznym podejściu do człowieka, której celem jest zrównoważenie energii w ciele, poprzez przywrócenie harmonii pomiędzy ciałem, duchem i umysłem.

Jestem pasjonatką pracy z ciałem, sprawdziłam i wiem, że wystarczy je odprężyć. Praca z ciałem na głębokich poziomach, pozwoliła mi osiągnąć ten efekt. Wiem, że to działa i dlatego dzielę się tym.

Jako certyfikowany terapeuta ajurwedyjski, pomagam zharmonizować energię w ciele, za pomocą masaży połączonych z pracą z oddechem. Według ajurwedy masaż oznacza interakcję, ponieważ w każdej części ciała pod wpływem dotyku, następuje zmiana, dlatego masaż ajurwedyjski pomaga uwolnić ciało od tego, co nam nie służy.

Oferuję masaże energetyczne, czyli masaże ajurwedyjskie i masaż PeLoHa. Ale także odprężające i relaksacyjne, masaż klasyczny, bańką chińską, gorącymi kamieniami, gorącą czekoladą, masaż twarzy i masaż aromaterapeutyczny.

Wszystkie wykonywane przeze mnie masaże, są podparte certyfikatami. Moje masaże, to nie tylko praca z ciałem, ale również z emocjami, traumami zablokowanymi w ciele. Podczas sesji, pracuję z energią, co pozwala na odblokowanie świadomości.

Jeżeli jesteś zestresowana, masz problemy z odczuwaniem radości i spokoju, jesteś przemęczona, zbyt dużo pracujesz zbyt szybko żyjesz, odczuwasz bóle i napięcia w mięśniach, cierpisz na depresję, bezsenność, nie wiesz jak się odprężyć, pomogę Ci to zmienić. Pomogę Ci uwolnić negatywną energię. Można tego dokonać, a kiedy uwolnisz się od tego co negatywne, ponownie popłynie pozytywna energia.

Podaruj sobie wolność, podaruj sobie dotyk, podaruj sobie radość i głęboki spokój… Zapraszam Cię na sesję, na spotkanie z masażem, na spotkanie ze sobą, na odkrywanie siebie.