O mnie

Facebook - Shaanti

Beata Bartosik - terapeutka twarzy, masażystka, trener relaksacyjny Kraków i okolice

Terapeutka twarzy, masażystka, trener relaksacyjny

Beata Bartosik

Jestem terapeutką twarzy, masażystką, terapeutką ciała, trenerem świadomej pracy z ciałem i języka ruchu, trenerem tańca intuicyjnego i tańca terapeutycznego, trenerem relaksacyjnym, coachem onkologicznym Moja praca opiera się na holistycznym podejściu do człowieka, której celem jest zrównoważenie energii w ciele poprzez przywrócenie harmonii pomiędzy ciałem, duchem i umysłem.

Jestem pasjonatką pracy z ciałem poprzez świadomy dotyk, świadomy oddech, świadomy ruch. Wierzę w prostą prawdę, że aby osiągnąć dobre samopoczucie wystarczy odprężyć ciało i przywrócić mu grację.

Jako masażystka i terapeutka twarzy, dbam o to, aby moi klienci pod wpływem mojego dotyku, osiągali odprężenie na głębokich poziomach, co pośrednio przekłada się na piękno.
Moje masaże, zwłaszcza masaże twarzy dedykuje wszystkim, którzy szukają relaksu, wyciszenia i poprawy kondycji mięśni i skóry, tak by blask i piękno było widoczne na zewnątrz.

Dużo czuję, dużo widzę, dużo rozumiem. Mam dar odczuwania i widzenia energii ludzi, którzy są gotowi na pracę ze mną. To sprawia, że na moich sesjach odbywa się nie tylko masaż, ale również głębsze spotkanie ze sobą, swoimi emocjami, swoim ciałem. To wyjątkowe chwile, które otwierają na przyjęcie i akceptację siebie.

Moja praca jest efektem wielu godzin zdobywania wiedzy, szkoleń, kursów, szkół, warsztatów i wielu lat doświadczenia zdobytego w pracy z klientem. Uczę relaksacji oraz języka ruchu, jestem nauczycielem tańca intuicyjnego oraz medytacji w ruchu. W swojej pracy wykorzystuje ruch jako sposób wyrażania swojej prawdziwej natury, swoich emocji, swojego piękna i swojego cienia. Każdy z nas posiada swój unikatowy ruch, język którym komunikuje światu swoje potrzeby i swoją kreatywność. Jednak brak połączenia ze swoim ciałem, odcina od tej niezwykłej jakości, którą każdy z nas posiada. Praktyka świadomego ruchu, terapia tańcem metodą Laban Bartenieff Movement oraz choreoterapia, buduje połączenie ze sobą, przynosi ukojenie i rozluźnienie, zmienia życie.

Jeżeli nie wiesz jak się relaksować, jak odprężać ciało, jak wyrażać to co w Tobie, tak by poczuć się wolnym i spokojnym, jak odzyskać grację, to zapraszam Cię do pracy ze mną.
Jeżeli chcesz odmłodzić swoją twarz, poprawić jej wygląd, zniwelować zmarszczki, poprawić owal, tak by wyglądała świeżo i pięknie, zapraszam Cię na moje masaże twarzy.

To co robię jest ważne, bo Ty jesteś ważna/y. Gwarantuję Ci że zawsze może być jeszcze lepiej, ja to po prostu wiem. Wygrałam swoje życie, odzyskałam zdrowie i nadal tu jestem. W moim procesie zdrowienia, wychodzenia z choroby onkologicznej a raczej doświadczenia z rakiem, ogromną rolę odegrał świadomy ruch, taniec intuicyjny/terapeutyczny, świadomy oddech oraz świadomy dotyk/masaż, czyli relaksacja ciała na głebokich poziomach. Te wszystkie metody sprawiły że przeszłam przez terapię jako zwycięzca. Wszystko co stosuje w mojej pracy oparte jest na moim doświadczeniu, proponuje Ci tylko to co sprawdziłam na sobie i wiem że działa. Potrafię Ci pomóc, bo pomogłąm sobie.

Zapraszam do pracy ze mną, do spotkania ze swoją mocą, swoją ciemnością i swoim światłem. Zapraszam do odkrywania swojego potencjału i wydobywania swojego piękna na zewnątrz.

Jestem zafascynowana tym, jak praca z ciałem zmienia sposób reagowania i odczuwania, co przekłada się na inne decyzję i wybory. Kiedy otwieramy się na świadomy kontakt z ciałem, wówczas otwieramy się na inną jakość życia.

Pracuję w systemie jeden na jeden, ale również grupowo na warsztatach. Wszystkie moje sesje dostosowywuje do potrzeb indywidualnych klienta. Tworzę programy indywidualne dotyczące poprawy kondycji skóry i mięsni twarzy, które pomagają zobaczyć blokady i przeszkody utrudniające dobre samopoczucie i odpręzenie ciała, co przekłada się na zmęczony wygląd, pogłębiając efekty starzenia. Moim celem jest pokazać Ci drogę do dobrego samopoczucia, zrelaksowanego ciała co pozwoli Ci odbudować, wydobyć Twoje piękno. To da się zrobić.

Metody pracy

Praca Indywidualna

Pracuję w systemie jeden na jeden, ale również grupowo na warsztatach. Wszystkie moje sesje są dostosowane do potrzeb indywidualnych klienta. Tworzę programy indywidualne dotyczące poprawy kondycji skóry i mięśni twarzy, które pomagają zobaczyć blokady i przeszkody utrudniające dobre samopoczucie i odprężenie ciała, co przekłada się na zmęczony wygląd, pogłębiając efekty starzenia. Moim celem jest pokazać Ci drogę do dobrego samopoczucia, zrelaksowanego ciała co pozwoli Ci odbudować, wydobyć Twoje piękno. To da się zrobić.

Praca grupowa

Spotykając się na warsztatach grupowych masz możliwość budowania relacji z innymi, wyjścia ze skorupy, otwarcia się na nowe możliwości, poznania swoich ograniczeń i potencjału. Szukasz połączenia ze swoim ciałem, uczysz się go słuchać, szukasz ruchu który wyrazi to co w Tobie, poznajesz swój język ruchu, swój podpis ruchowy. Uczysz się świadomego oddychania, budując w ten sposób swoją odporność i siłę. Na warsztatach korzystam z różnych narzędzi: ruchu, oddechu, dotyku, dźwięku, ćwiczeń z innymi osobami, medytacji w ruchu która jest oparta na elementach zaczerpniętych z TaiChi, Chi Gongu i innych filozofii.

Współpraca z firmami czyli Wellbeing

Dobre samopoczucie pracownika, to nie tylko dobra atmosfera, wysoka kultura organizacyjna itp. ale również pozytywna energia wpływająca na kreatywność i zaangażowanie. Wellbeing to ciągłe i dynamiczne zarządzanie poczuciem dobrostanu pracownika, bowiem fizyczny, mentalny i emocjonalny stan każdej osoby ma ogromny wpływ na to jak się czuje, a w efekcie, jak wykonuje swoją pracę. Moje motto brzmi: nie musisz nic robić, wystarczy że odprężysz ciało. Bowiem odprężone ciało, jest bramą do dobrego samopoczucia a co za tym idzie, do innej decyzyjności, do większej kreatywności, do lepszej wydajności, do harmonii, do zadowolenia i radości. Dobrostan osobisty pracownika, jest zatem dobrostanem firmy.
Na warsztatach w firmach, jako trener relaksacyjny, trener świadomej pracy z ciałem uczę relaksować ciało na głębokich poziomach, wykorzystując do tego świadomy oddech, świadomy ruch, dźwięk, rozmowy motywacyjne.

Programy indywidualne, programy grupowe, warsztaty, szkolenia i kursy są metodami mojej pracy.
Wszystko co robię i oferuję, jest oparte na pasji do życia w radości i spełnieniu. Wierzę, że każdy ma prawo żyć pełnią życia, tworząc je na własnych zasadach, wierzę że każdy jest kreatorem swojej rzeczywistości. Moja oferta skierowana jest do wszystkich osób, które pragną wznieś się na najwyższy poziom swojej kreatywności i doskonałości, poznając swój potencjał i swoje możliwości. Wiem że to da się zrobić i wiem jak można tego dokonać.
Decyzja jednak należy do Ciebie, ja tylko mogę zaproponować Ci inne rozwiązania, wskazać inny kierunek, ale to Ty jesteś dyrektorem swojego życia.

Wszystko co chcę Ci przekazać opiera się na ciągłym podnoszeniu moich kompetencji, na szkoleniach, kursach, warsztatach, superwizjach i poważnym doświadczeniu życiowym, Nie przekazuję Ci niczego, czego bym na sobie nie sprawdziła. To co zadziałało w moim przypadku, może zadziałać również w Twoim, ale nie musi, dlatego sprawdzaj, doświadczaj, zaciekaw się, zainspiruj i żyj z całych sił.
Jeżeli potrzebujesz zobaczyć moje kompetencje, zanim je poczujesz, zaglądnij do moich certyfikatów, ale nie musisz tego robić, to Twój wybór.

Moje kwalifikacje

Zobacz certyfikaty i zaświadczenia

Newsletter

Zapisz się do mojego newslettera już teraz i bądź na bieżąco z moją ofertą

Twoja opinia jest
dla mnie ważna